У оквиру пројекта Дечји научни камп 2022 "Наука по мери деце" организована је едукативна посета фабрици воде у Мајдеву-Водовод Крушевац. Учесници су били ученици ОШ "Јован Јовановић Змај", ОШ "Владислав Савић Јан", ОШ "Јован Поповић и ОШ "Бранко Радичевић" - Крушевац . Ученици су имали прилике да виде начин пречишћавања воде, начин допремања до домаћинства и посете хемијску и биолошку лабораторију. На предавању упознали су се са значајем воде за живот и начине заштите воде.
Наставници реализатори пројекта и пратња ученика: Марина Лазаревић, Андријана Тодоров, Ивана Николић, Лидија Бјелица, Светлана Рилак и координатор активности Оливера Коларић
Пројекат Дечји научни камп 2022 "Наука по мери деце" је под покровитељством града Крушевца, Локалног акционог плана за децу а реализује Удружење биолога Крушевац.

Удрузење биолога Крушевац ОШ "Јован Јовановић Змај" Крушевац Јован Поповић Крушевац ЈКП "Водовод - Крушевац"

#skolskaupravakrusevac   #naukapomeridece #lapdeca2022 #krusevac