Дана 31.10. наши ученици старијих разреда су на креативан и забаван начин испратили месец октобар и дочекали новембар. Са наставницом француског језика, научили су занимљиве ствари о традицији и обичајима који се тог дана практикују у Француској и потрудили се да их представе у нашој школи. Са наставником ликовног, радили су занимљиве радове на ту тему (цртеже, маске, оригами и др.), а наставница биологије искористила је прилику, с обзиром да је бундева једно од обележја јесени, да их научи о лековитим својствима и добробитима овог плода. У холу школе, свако одељење имало је свој штанд на коме су били изложени ликовни радови као и посластице од бундеве, а на крају, ученици су имали квиз у којем је победило одељење 7-2 које је као награду добило торту од бундеве.

СВЕ СЛИКЕ ПОГЛЕДАЈТЕ У ГАЛЕРИЈИ СЛИКА