По традицији, на билборду у центру Крушевца, објављене су фотографије најбољих ђака крушевачких школа у овој школској години. Светосавску награду ће добити 27 ученика завршних разреда средњих и основних школа са територије Крушевца, као и шест најбољих студената који су у прошлој години положили све испите и имали просек 10,00. Они ће бити награђени књигом, новчаном наградом, постером и бесплатном годишњом картом за плаћање програмских садржаја установа чији је оснивач Град Крушевац. Награде ће бити уручене 26. јануара у Мозаик сали градске управе.

На основу Правилника наше школе о избору светосавског ученика, бодовањем свих предложених кандидата, формирана је ранг листа на основу које је Наставничко веће донело одлуку да овогодишњи светосавски ученик буде Сташа Петровић ученица 8-1 одељења наше школе.

Честитамо!!!

Плакат са фотографијама најбољих ученика већ се налази на паноу у центру града, испред Дома синдиката.